Aktualności Distech Controls

Allure Unitouch - Nowy dotykowy czujnik LCD z Bluetooth

Distech Controls wprowadził na rynek nowy czujnik/nastawnik pomieszczeniowy z kolorowym dotykowym wyświetlaczem i Bluetooth umożliwiającym dodatkowo sterowanie komfortem pomieszczenia (tempeteratura, oświetlenie, żaluzje) poprzez aplikacje mobilne. Urządzenie dostępne jest w dwóch kolorach i kilku wykonaniach umożliwiających pomiary T, H i CO2 we wszystkich kombinacjach. Współpracuje ze wszystkimi seriami sterowników DC wyposażonych w złącze subnet RJ45.

Więcej...

Nowe oprogramowanie narzędziowe Gfx

Od Lipca dostępna jest nowa wersja oprogramowania narzędziowego ECgfx, która znacznie ułatwi Państwu pracę. Jest możliwość tworzenia programów całkowicie off-line dla wszystkich typów sterowników (Lon,Bacnet MS/TPi I/P) Oprogramowanie GFX posiada też symulator, który pozwoli na sprawdzenie działania programu bez podłączania sterownika.

Więcej...

Nowe sterowniki strefowe ECY-PTU z komunikacją IP, WiFi , Envysion...

Distech Controls wprowadził do sprzedaży nową serię swobodnie programowalnych sterowników strefowych ECY-PTU z możliwością komunikacji BACnet IP a także WiFi. Sterowniki posiadają dodatkowo serwer web i są programowalne za pomocą tego samego narzędzia co dotychczas znane serie (EC-Gfx).

Więcej...

ECLYPSE - Sterowniki modułowe BACnet IP - rozszerzenia

Nowa seria sterowników wykorzystuje standard BACnet / IP dla przewodowej i bezprzewodowej komunikacji  IP Wi-Fi, umożliwiając integrację z systemami zarządzania budynkiem i zgodność z sieciami IT. Wbudowany w sterowniki  interfejs ENVYSION pozwala na tworzenie i wizualizację oparta na sieci Web, zapewnia doskonałe możliwości połączeń i zaawansowane sterowanie, monitorowanie i analizy...

Więcej...

Nowa rodzina sterowników ECL-PTU

Nowa rodzina swobodnie programowalnych ECL-PTU 107 i 207 (i ECB-PTU...) od Września'13 w sprzedaży. Sterowniki z interfejsem LON lub BACnet, zasilanie i przekaźniki 230V, oprócz własnych wyjść rozszerzalne są o moduły sterowania oświetleniem i żaluzjami serii RCx. Współpracują rodziną cyfrowych czujników/nastawników pomieszczeniowych EC-SmartVue oraz multisenosrami EC-MS (zintegrowany czujnik, ruchu, natężenia oświetlenia, temperatury i odbiornik podczerwieni). Każdy sterownik obsługuje do 4 modułów RCx i do 4 czujników.

Więcej...