Nowa rodzina sterowników ECL-PTU

Nowa rodzina swobodnie programowalnych urzadzeń ECL-PTU 107 i 207 (i ECB-PTU...) od Września '13 w sprzedaży. Sterowniki z interfejsem LON lub BACnet zasilanie i przekażniki 230V, oprócz własnych wejść i wyjść sterowniki rozszerzalne są o moduły sterowania oświetleniem i żaluzjami serii RCx. Współpracują rodziną cyfrowych czujników/nastawników pomieszczeniowych EC-SmartVue oraz multisenosrami EC-MS (zintegrowany czujnik, ruchu, natężenia oświetlenia, temperatury i odbiornik podczerwieni). Każdy sterownik obsługuje do 4 modułów RCx i do 4 czujników.

Broszurra do pobrania

Elastyczność rozwiązania pozwoli na budowę wyjątkowo energoosszczędnych, jeszcze bardziej zaawanowanych funkcjonalnie instalacji zintegrowanego sterowania pomieszczeniami i najwyższym komforcie obsługi. Sterowniki są programowalne graficznie za pomoca EC-gfx - tego samego środowiska co wszystkie pozostałe sterowniki swobodnie programowalne Distech Controls. Dostępne jest jako plug-in (wtyczka) zarówno dla LNS jak i EC-NetAX. 

Obecnie dostępnych jest 10 modeli obejmujacych również typy z wbudowanym zasilaczem 24V dla siłowników, które tego wymagają,  z dodatkowymi przekaźnikami oraz bliźniacza rodzina z interfejsem BACnet .

Więcej informacji w dziale "Sterowniki klimakonwektorów, belek. Rozwiązanie modułowe do HVAC...."

Wróć