EC-BOS-6AX

Samodzielny sterownik systemowy i serwer WEB.

EC-BOS-6AX jest rodziną kompaktowych  sieciowych sterowników systemowych zintegrowanych z serwerem. Obsługuje większość standardowych protokołów komunikacyjnych jak Lonworks, BACnet, Mbus, Modbus, KNX, i inne. Łączy kontrolę, nadzór, rejestrowanie danych, alarmów, zarządzanie przez Internet. 

EC-BOS-6AX umożliwia kontrolę i zarządzanie urządzeniami zewnętrznymi przez Internet (w tym ich zdalną konfigurację i programowanie) i przedstawienie użytkownikowi odczytanych parametrów w czasie rzeczywistym za pomocą przejrzystego interfejsu graficznego w przeglądarce internetowej.

EC-BOS-6AX jest sterownikiem systemowym należącym do pakietu EC-NetAX opartym na oprogramowaniu Java. Posiada aplikacje i narzędzia pozwalające na integrację różnych urządzeń rozproszonych i protokołów w jeden spójny system. Produkty EC-NetAX są wspierane przez NiagaraAX Framework® pierwszą w branży oprogramowania technologię przeznaczoną do integracji różnych sieci i urządzeń.. Ponadto EC-NetAX obsługuje szeroką gamę protokołów, w tym LonWorks®, BACnet® i standardy internetowe. Do każdego protokołu, EC-NetAX zawiera zintegrowane narzędzia do zarządzania siecią w celu wsparcia projektowania, konfiguracji, instalacji i konserwacji sieci interoperacyjnych.


Zobacz także opis i karty katalogowe w dziale Systemy wizualizacji i BMS  

Wróć