32-bitowe sterowniki z wyświetlaczami BACnet i Lonworks

32-bitowe sterowniki swobodnie programowalne LON - Seria ECL i BACnet - Seria ECB oraz ich wersja z wbudowanymi kolorowymi wyswietlaczami. W tm roku unowocześniono również serię sterowników LON. 

Teraz obie serie są na wspólnej platformie sprzętowej, która zapewnia pełną zgodność i mozliwość swobodnego przenoszenia rozwiązań programowych.

Sterowniki przeznaczone do sterowania urządzeń, takich jak centrale wentylacyjne, wielostrefowe aplikacje, agregaty chłodnicze, kotłownie, pompy, wieże chłodnicze i inne instalacje budynkowe.

Sterowniki serii   ...-600 pozwalają na obsługę do dwóch modułów ECx. Moduły rozszerzeń We/Wy wyposażone są w odrębną magistralę komunikacyjną rozszerzając punkty sterownika w sumie do 40 uniwersalnych wejść i 36 uniwersalnych wyjść.
Sterowniki te obsługują różne typy wejść, w tym rezystancyjne, napięciowe i cyfrowe. Ponadto posiadają cyfrowe, trójstawne, PWM bądź proporcjonalne wyjścia do sterowania zaworami, pompami, nagrzewnicami, wentylatorami lub oświetleniem. Dodatkowo ....-610 posiada przełączniki i potencjometry do manualnego wymuszenia wyjść (A/0/R).
Wszystkie modele sterowników współpracują z szeroką gamą czujników, takich jak  pomieszczeniowe czujniki komunikacyjne z serii EC-Smart-Vue które wyposażone są w podświetlany wyświetlacz i graficzne menu. Czujniki te używane są do pomiaru temperatury w pomieszczeniu, korekty wartości zadanej, wyboru prędkości wentylatora i wymuszenia stanu zajętości. EC-Smart-Vue może być wykorzystywany również do uruchomiania systemu.

Dodatkowo sterowniki posiadają obsługę komunikacji bezprzewodowej co w połączeniu odbiornikiem komunikacji bezprzewodowej pozwala na współpracę z różnymi bezprzewodowymi, bezbateryjnymi czujnikami i przełącznikami.
tl_files/10/Wspolnaplatforma.JPGtl_files/10/WyswietlaczKolor.JPG


Szczegóły w dziale Sterowniki Lonworks lub BACnet 

Wróć