Łatwo zrobić więcej!

Inteligentne i całkowicie otwarte rozwiązania dla HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja), oświetlenia, żaluzji, dostępu, CCTV, zarządzania energią oraz niestandardowych zastosowań w ramach jednolitej, zintegrowanej, internetowej platformy sterowania i monitorowania.

A1

Spełnij nowe standardy zrównoważonych ekologicznie budynków

Dostarczamy systemy sterowania instalacjami dla budynków pomagając obniżać koszty energii i utrzymania ruchu, podnosząc przy tym komfort użytkownikom. Rozwiąznia zaprojektowane od podstaw aby spełnić najsurowsze wymagania efektywności, podisdają bezprecedensową zdolność do współpracy z instalacjami i systemami zarządzania, gwarantując przy tym pewność działania i łatwość integracji z systemami różnych dostawców.

Filmy Distech Controls

Swobodnie programowalne sterowniki strefowe IP WiFi rozszerzalne o moduły sterowania oświetleniem i żaluzjami

...teraz pozwalają na tworzenie systemu Smart Room Controls także w oparciu o technologię IP oraz komunikację WiFi. Dzięki rodzinie
systemowych modułów do sterowania oświetleniem i żaluzjami
 oraz wielofunkcyjnych cyfrowych urządzeń pomieszczeniowych
można budować układy sterowania 
pomieszczeniami, które uzyskują wyjątkowe oszczędności energii oraz komfortu obsługi.
Dzięki modułowej budowie i systemowym złączom są łatwe do zaprojektowania, 
podłączenia i uruchomienia.
Rozwiązanie jest spójne a 
przy tym tanie ponieważ eleiminuje powielanie kabli, urządzeń i prac inżynierskich.

Zobacz inne filmy
Czas poznać ECLYPSE

ECLYPSE Connected VAV Series

Express Envysion
Innowacyjne rozwiązania dla ekologicznych budynków
Aplikacja myDC Control
Standard Distech Controls

Rozwiązania dla pomieszczeń i seria ECx-x5x

Nowe standardy zarządzania wieloma budynkami

Aktualności Distech Controls

Nowe oprogramowanie narzędziowe Gfx

Od Lipca dostępna jest nowa wersja oprogramowania narzędziowego ECgfx, która znacznie ułatwi Państwu pracę. Jest możliwość tworzenia programów całkowicie off-line dla wszystkich typów sterowników (Lon,Bacnet MS/TPi I/P) Oprogramowanie GFX posiada też symulator, który pozwoli na sprawdzenie działania programu bez podłączania sterownika.

Więcej...

Nowe sterowniki strefowe ECY-PTU z komunikacją IP, WiFi , Envysion...

Distech Controls wprowadził do sprzedaży nową serię swobodnie programowalnych sterowników strefowych ECY-PTU z możliwością komunikacji BACnet IP a także WiFi. Sterowniki posiadają dodatkowo serwer web i są programowalne za pomocą tego samego narzędzia co dotychczas znane serie (EC-Gfx).

Więcej...

ECLYPSE - Sterowniki modułowe BACnet IP - rozszerzenia

Nowa seria sterowników wykorzystuje standard BACnet / IP dla przewodowej i bezprzewodowej komunikacji  IP Wi-Fi, umożliwiając integrację z systemami zarządzania budynkiem i zgodność z sieciami IT. Wbudowany w sterowniki  interfejs ENVYSION pozwala na tworzenie i wizualizację oparta na sieci Web, zapewnia doskonałe możliwości połączeń i zaawansowane sterowanie, monitorowanie i analizy...

Więcej...

Nowa rodzina sterowników ECL-PTU

Nowa rodzina swobodnie programowalnych ECL-PTU 107 i 207 (i ECB-PTU...) od Września'13 w sprzedaży. Sterowniki z interfejsem LON lub BACnet, zasilanie i przekaźniki 230V, oprócz własnych wyjść rozszerzalne są o moduły sterowania oświetleniem i żaluzjami serii RCx. Współpracują rodziną cyfrowych czujników/nastawników pomieszczeniowych EC-SmartVue oraz multisenosrami EC-MS (zintegrowany czujnik, ruchu, natężenia oświetlenia, temperatury i odbiornik podczerwieni). Każdy sterownik obsługuje do 4 modułów RCx i do 4 czujników.

Więcej...

Nowe uniwersalne siłowniki elektrotermiczne

Dostępna jest już nowa rodzina siłowników elektrotermicznych typu MCA z regulacją położenia początkowego pasująca do niemal wszystkich zaworów montowanych na kolektorach czy grzejnikach.

Więcej...

Przejrzyj broszury

tl_files/10/Przeglad Prod12m.jpg Skrócony katalog najpopularniejszych produktów i rozwiązań. PL. 36 s.

tl_files/10/Brosz1fr1.JPG Grupy produktów i rozwiązań przegląd PL 12s.

tl_files/10/gfx-folder_corporate.gif Nowoczesne standardy elkologicznych budynków.  PL 26s.

tl_files/10/SmartRoomCtr.JPG Rozwiązanie zintegrowanego sterowania pomieszczeniami: HVAC, oświetlenie,    

                                      żaluzje - Smart Room Control (cele, koncepcja, funkcje, korzyści)  PL 8s. 

tl_files/10/ZaluzjeOswietlBroszObrazek.gifRozwiązanie sterowania oświetleniemi żaluzje (cele, koncepcja, funkcje korzyści)  PL 8s.

tl_files/10/terminal unit.jpgRozwiązanie zintegrowanego sterowania pomieszczeniami: HVAC -Smart Room Control
                                      (urządzeia, cele, koncepcja, funkcje, korzyści) PL 12s.)

tl_files/10/Datacenter.jpgRozwiązania sterowania dla centrów danych ENG 8s

  tl_files/10/Multi.pngRozwiązania instalacji wielobudynkowych ENG 8s

Przegląd oferty

 • EC-NetAX
 • BACnet i LONWORKS
 • Czujniki i zadajniki pokojowe
 • Oświetlenie i Żaluzje
 • EC-NetAX Security
 • Open-to-Wireless

EC-NetAX

Oparte o Technologię Web Wieloprotokołowe Rozwiązanie dla Systemu Zarządzania Budynkami

Naturalna wieloprotokołowość systemu EC-Net AX, zapewnia bezproblemową, inteligentną integrację HVAC,  oświetlenia, kontroli dostępu, CCTV, zarządzania energią i innych systemów budynku. Uzyskujemy wyjątkowe, wielofunkcyjne rozwiązanie, które pozwala w dowolnym momencie utworzyć powiązania funkcjolanle miedzy wszystkimi objetymi nim systemami.

EC-Net - Optymalna kosztowo i skalowalna - sprzętowa integracja wszystkich Twoich systemów sterowania, monitorowania i zarządzania pozwala zrobić więcej. To prawdziwie otwarte rozwiązanie tworzy fundament dla zrównoważonego rozwoju systemu w całym cyklu życia Twojego budynku.

System zarządzania budynkiem (BMS) EC-Net to kompleksowa platforma internetowa oparta na Niagara Framework. Jego otwarta struktura pozwala na łatwy  rozwój środowiska zarządzania na rzecz integracji BACnet, LONWORKS, Modbus™ z innymi standardami.

EC- Net to więcej niż system zarządzania budynkiem. Zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do wykorzystania inteligencji Twojego budynku dla poprawy jego efektywności energetycznej i uzbrojenia go w zdolność do szybkiego reagowania na sytuacje, mogące mieć negatywny wpływ na zużycie energii, stan techniczny, a ostatecznie jego rentowność.

 • Sprzętowa integracja urządzeń we wsyatkich powszechnych standardach (LONworks, BACnet, Modbus, Mbus, KNX i wiele innych) Wymiana danych miedzy urządzeniami różnych standardów bez udziału komputera.
 • Programowanie, zarządzanie i monitorowanie systemu (i urządzeń!) z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej, pełny zdalny serwis.
 • Zarządzanie rozproszonymi geograficznie instalacjami jak jednolitym systemem
 • Współpraca z wieloma producentami - wybieraj najlepsze w swojej klasie produkty od różnych dostawców, przedłuż okres użytkowania istniejących systemów, rozszerzaj możliwości, niezależnie od ich producenta lub protokołu komunikacji
 • Wykorzystaj inteligencję systemu łącząc go czasie rzeczywistym z aplikacjami korporacyjnymi takimi jak księgowość, rozliczenia najemców, zarządzania energią czy interfejsy monitorowania zużycia mediów
 • Stosuj otwarte standardy jako najbardziej właściwą metodę łączenia infrastruktury technicznej z sieciami IT.
 • Monitorowanie, potwierdzanie i przeglądanie alarmów, ich zaawansowana obróbka i przekierowanie na e-mail lub urządzenia przywoławcze
 • Wspólna platforma oferuje funkcje globalne takie jak kontrola sieci, monitorowanie, alarmowanie, bazy danych, zarządzanie zarejestrowanymi danymi i ich analizę
EC-NetAX EnerVue

EC-NetAX EnerVue jest konfigurowalną, graficzną opartą o WEB aplikacją do zarządzania energią, która dostarcza natychmiastowej informacji na temat kluczowych obszarów działania instalacji z uwzględnieniem zużycia energii, funkcjonowania systemów mechanicznych i elektrycznych ich sprawnosci i parametrów krytycznych. Świadomi energetycznie operatorzy, odnajdą w EC-Net EnerVue idealne nadrzędzie dla zarządzania równowagą energetyczną obiektu.

EC-BOS Sterowniki Web dla Budynków

EC-BOS jest kompaktowym, zintegrowanym sterownikiem budynkowym, który łączy sterowanie, nadzór, rejestrację, alarmowanie, harmonogramy, oraz funkcje zarządzania sieci z łącznością internetową i serwera WEB. EC-BOS został zaprojektowany, aby integrować różne systemy i urządzenia w jednolity system obsługujący szeroki zakres protokołów takich jak, BACnet, LONWORKS, Modbus, i innych standardów.

Więcej

BACnet i LONWORKS

Sterowniki dla HVAC

Distech Controls oferuje szeroką gamę wysokiej jakości, bogatych funkcjonalnie sterowników BACnet i pozwalających na skuteczne i ekonomiczne realizacje systemów zarządzania budynkami LONWORKS

Nasze sterowniki oparte są solidnej platformie sprzętowej wykorzystującej wspólny zestaw wydajnych narzędzi i rozszerzeń dla projektowania, serwisu i utrzymania ruchu instalacji.

tl_files/1/Przeglad_Urzadzen_Obrazy/Eclypse ind .jpgSterowniki Distech Control oferują funkcje i własności pozwalające zaspokoić wymagania najbardziej nawet zaawansowanych projektów, zapewniając konkurencyjną cenę. Zestaw narzędzi pozwala dodatkowo na skrócenie czasu pracy przy budowie instalacji oraz szkoleń i wdrożenia

 • Szeroka gama certyfikowanych sterowników BTL BACnet i LONWORKS
 • Wspólna platforma sprzętowa ułatwia serwisowanie i wybór protokołu dla aplikacji
 • Szeroki wachlarz sterowników ułatwia wybór najbardziej odpowiedniego modelu do konkretnych wymagań
 • Wybór sterowników swobodnie programowalnych lub plug-and-play, prekonfigurowane aplikacje zapewniają niezrównaną elastyczność w instalacji
 • Obsługa komunikacji z czujnikami LCD: Allure EC-Smart-Vue i Allure EC-Smart- Sensor. Ich dodatkowe funkcje pozwalające na wybór i skonfigurowanie aplikacji, kalibrację, równoważenie przepływu skracają czasu rozruchu
 • Wbudowane w sterownikach, unikalne rozwiązanie Open-to-Wireless, pozwala na obsługę czujników bezprzewodowych
 • Niektóre modele pozwalają na autodiagnostykę i alarmy oparte o algorytmy wydajności
 • Szybki mikroprocesor zapewnia precyzyjną regulację oraz zaawansowane funkcje matematyczne
 • Opcjonalne przełączniki (1-0-Auto) z potencjometrami i monitorowaniem stanu w sterownikach, umożliwiają ręczne, lokalne wymuszenia stanów wyjść
 • Konfigurowalne programowo, bez użycia jumperów wejścia/wyjścia eliminują częste błędy konfiguracji
 • Wejścia o wysokiej precyzji pomiarów obsługują większość czujników termistorowych lub RTD pozwalając na wszechstronne zastosowanie sterowników
 • Wspólna platforma oferuje funkcje globalne takie jak kontrola sieci, monitorowanie, alarmowanie, bazy danych, zarządzanie zarejestrowanymi danymi i ich analizę

Wydajny pakiet narzędzi do programowania

Zestawy narzędzi Distech Controls do programowania zostały zaprojektowane z zastosowaniem jednolitego podejścia, które pozwala na poprawę sprawności i wydajności pracy techników i inżynierów podczas rozwiązywania problemów jakie napotykają przy spełnianiu wymagań funkcjonalnych specyficznych obiektów. Pakiet ułatwia konfigurację urządzenia, skracając czas programowania o ponad 25%, ułatwia montaż:

 • Wspólny graficzny interfejs dla programowania regulatorów BACnet i LONWORKS
 • Bibliotekę gotowych aplikacji i grafik
 • Wstępnie przygotowane, automatycznie generowanie grafiki synoptyczne, zdefiniowane wstępnie urządzenia, alarmy i dzienniki


Distech Controls opracował również szereg inteligentnych sekwencji sterowania, aby zapewnić maksymalną efektywność energetyczną. Nasze sekwencje sterujące zawarte w sterownikach konfigurowalnych są zgodne z najsurowszymi normami w zakresie efektywności energetycznej, w tym California T.24, ASHRAE Jakość powietrza w pomieszczeniach i ASHRAE Systemy HVAC.

tl_files/przeglad_oferty/BACnet_LONWORKS/ECO-Vue.jpgUnikalny wzór liścia ECO-Vue na grafikach oraz wświetlaczach może być użyty do informowania użytkownika o aktualnej efektywności jego instalacji zależnie od wybranych przez niego ustawień komfortu. Im więcej liści ECO-Vue jest widoczne, tym większa sprawność energetyczna jest osiągana. Drobiazg, który pozwala uswiadamiać użytkowników, że ich działania mają wpływ na efektywność energetyczną budynku a przez to naśrodowisko, przynosząc dodatkowe, ułamkowe oszczędności, które w skali makro mają już znaczenie.

 

Więcej:

 Lonworks

 BACnet

tl_files/przeglad_oferty/Czujniki_zadajniki/Czujniki_Allure.jpgZaprojektowane aby zadowolić zarówno projektantów wnętrz, architektów, użytkowników budynku jak i inżynierów. Nasza seria urządzeń pomieszczeniowych Allure, oferuje szeroką gamę modeli odpowiednich dla wielu różnych środowisk i aplikacji. Linia produktów obejmuje zakresy urządzeń: przewodowych, i bezprzewodowych, nie wymagających zasilania bateriami czujników aż po czujniki inteligentne z komunikacją i termostaty

Czujniki i zadajniki pokojowe serii Allure

Wiodąca w branży seria Allure Series posiada współczesny wygląd odpowiedni dla każdego obiektu. Innowacyjne funkcje, takie jak ECO-Vue, która uświadamia użytkownika, że decyzja o wielkości zużycia energii znajduje się w jego rękach, poprawiają komfort pracy i zwiększają efektywność energetyczną budynków.

tl_files/przeglad_oferty/Czujniki_zadajniki/office.jpg

Oferta urządzeń pokojowych serii Allure Distech Controls obejmuje:

Allure EC-Smart-Vue    

Czujnik z komunikacją, podświetlanym wyświetlaczem LCD, menu oparte na ikonach. Dla sterowników serii: ECB oraz ECL i ECP.

Allure EC-Smart-Sensor

Czujnik z komunikacją, wyświetlaczem LCD dla zastosowań strefowych. Dla sterowników serii: ECC oraz ECP- Lonworks.

Allure ECW-Sensor

Linia innowacyjnych bezprzewodowych, bezbateryjnych czujników pomieszczeniowych.

Alure EC-Sensor

Linia analogowych czujników pokojowych.

(Kiknij na nagłówki - to łącza do kart katalogowych)
  
Akcesoria do sterowników RCB, RCL - Karno

Przegląd czujników pomieszczeniowych(bez RS-xxx)

Czujniki nastawniki i piloty do sterowników pomieszczeniowych HVAC serii RCB-PFC..., RCL-PFC... w tym zintegrowannego rozwiązania sterowania komfortem pomieszczeń - IRC a także do sterowników oświetlenia i żaluzji 

Unikalne cechy naszych urządzeń pomieszczeniowych z serii Allure:

tl_files/10/Allure EC_SmartVie.jpg

 • Allure EC-Smart-Vue z wbudowanym czujnikiem temperatury, opcjonalnym czujnikiem wilgotności, czujnikiem stężenia CO2 i czujnikiem obecnosci (6 modeli) zapewniają możliwość precyzyjnego sterowania i spełnienia najsurowszych nawet wymagań
 • Wszystkie modele Allure SmartVue, ECB-STAT, ECL-STAT i ECWSTAT mogą być wyposażone w czujnik ruchu, pozwalając na znaczne oszczędności energii
 • Allure ECW oferuje wszystkie zalety komunikacji bezprzewodowej: poza eliminacją wszelkich przewodów komunikacyjnych, również łatwość instalacji w obiektach modernizowanych, zabytkowych o zmiennym podziale powierzchni itp.
 • Allure EC-Smart-Vue i EC-Smart-Sensor pozwala na lokalne skonfigurowanie, uruchomienie i rozwiązywanie problemów, dostęp do sterownika oraz sieci BACnet i LonWorks
 • Czujniki Allure EC-Smart-Vue i EC-Smart-Sensor z opcją komunikacji posiadają dodatkowo menu kalibracji dla VAV dzięki czemu można wykonać równoważenie przepływów bez dodatkowych przyrządów
 • Czujniki Allure ECW pracują w pasmach 315 MHz i 868 MHz w standardzie komunikacji bezprzewodowej EnOcean posiadają ogniwa słoneczne i nie wymagają baterii dzięki czemu są bezobsługowe i przyjazne dla środowiska.

ECO-Vuetl_files/1/Aktualnosci_Obrazy/Allure_RS_Smart_Sense.jpg - unikalny wzór liścia na wyświetlaczach i grafikach synoptycznych  informuje użytkownika o aktualnej efektywności energetycznej jego instalacji zależnie od wybranych przez niego ustawień komfortu. Uświadamiając użytkownika, że decyzja o wielkości zużycia energii znajduje się w jego rękach bezinwestycyjnie poprawiasz efektywność energetyczną budynku.

EC-SmartSense

Jest konfigurowalnym pomieszczeniowym interfejsem z kolorowym dotykowym wyświetlaczem LCD, z wbudowanym czujnikiem temperatury (opcj. także wilgotności), możliwość obsługi sterowania urządzeniami HVAC, oświtleniem, roletami. Definiowanie presetów, gama kolorów i faktur wymiennych ramek pozwala na dostosowanie do każdego wnętrza.  

Zobacz też niżej instrukcje uzytkownika: Allure_RS-Smart-Sense_EU_v12_EN.pdf  

EC-SmartComfort

Seria cyfrowych, modułowych czujników pomieszczeniowych które mogą być rozszerzane poprzez dołączanie modułów przycisków do łatwej, intuicyjnej obsługi oświetlenia i żaluzji. Współpracują ze wszystkimi rodzinami sterowników: ECL, ECB, ECY.

EC-Display

EC-Display

EC-Display jest idealnym interfejsem LCD dla małych i średnich systemów gdzie użycie komputera PC nie jest konieczne, lub gdy wymagany jest lokalny dostęp, na przykład pomieszczenia techniczne i biura. Umożliwia szybki i wygodny dostęp do dowolnego punktu w sieci. Podiada RTC mozliwość programowania 255 parametrów, 16 harmonogramów czasowych, dostęp chroniony hasłem. Interfejs Lonworks.

 

Przegląd urządzeń EC- sensor

Przegląd urządzeń i akcesoriów do sterowników pomieszczeniowych i zintegrowannego rozwiązania sterowania komfortem pomieszczeń IRC


Brakuje czegoś ? - zobacz stronę w wersji angielskiej     


Indywidualne sterowniki pomieszczeniowe oświelenia i rolet, systemy: IRC, EC-Light

Zaleznie od wymagań i charakteru obiektu dostepnych jest kilka systemów, które umożliwiają realizację optymalnych rozwiązań.

Indywidualne, wielostrefowe sterowanie oświetleniem i roletami w pomieszczeniach zależnie od stanu zajętości, obeconości osób, harmonogramów, natężenia światła (Sterowanie ON/OFF, 1-10V, DALI) Sterowniki z interfejsem LON

IRC - Zintegrowane kompleksowe sterowanie oświetleniem, roletami i urzadzeniami HVAC (klimakonwektory, ogrzewanie, belki i sufity grzewczo-chłodzące itp.) zapewniające najwyższą energooszczędność i komfort użtykownikom. Indywidualne, wielostrefowe sterowanie oświetleniem i roletami w pomieszczeniach zależnie od stanu zajetosci, obeconości osób, harmonogramów, natężenia światła (Sterowanie ON/OFF, 1-10V, DALI) Sterowniki z interfejsem LON i BACNET.

Sterowniki uniwersalne dla fancoili, belek i sufitów grzewczo-chłodzących itp. mogą być rozszerzane o dodatkowe moduły i tworzyć  unikalne rozwiązanie obejmujace dodatkowo sterowanie oświetleniem i żaluzjami. Powstaje jednolity, modułowy system, dający w porównaniu z oddzielnymi systemami oszczędności kosztów inwestycyjnych a przede wszystkim nieporównywalne oszczędności energii w trakcie eksploatacji. Uzyskuje się to dzięki wykorzystaniu informacji o stanie zajetości pomieszczeń, optymalizacji komfortu poprzez  sprawowanie naturalnie łatwej i pełnej kontroli nad najbardziej energochłonnymi instalacjami jakimi są klimatyzacja i oświetlenie.

 • Elestyczność - łatwe przekonfigurowanie przy zmianie podziału powierzchni lub koncepcji jej wykorzystania. 
 • Błyskawiczny i bezbłędny montaż dzięki systemowym złączom, 
 • Każdy ze sterowników może pracować autonomiczne lub być włączony do systemu BMS.  
 • Sterowniki dostepne z interfejsem BACnet lub Lonworks do wyboru.

Ciepło, chłód i oświetlenie - tylko wtedy gdy użytkownik ich naprawdę potrzebuje i dokładnie w takich ilościach jakie są niezbędne. 

Dlaczego to ważne, ile można zaoszczędzic i jak to zrobić?  Dlaczego akurat nasze rozwiązanie?

Czytaj więcej 

Według różnych źródeł koszty energii to zaleznie od typu obiektu od 55% do ponad 80% wszystkich kosztów eksploatacji. 

- Centralne, wieloobwodowe sterowanie oświetleniem EC-Light

tl_files/przeglad_oferty/EC-Light/oswietlony_budynek.jpg tl_files/przeglad_oferty/EC-Light/EC-Light_Panel.jpg

 • Sieciowe sterowanie oświetleniem jest częścią zintegrowanego systemu zarządzania energią
 • Obejmuje energooszczędne aplikacje taki jak: sterowanie oświetleniem ogólnym, oświetlenia akcentującego, jak również schematy oświetleniowe, sekwencje, zarządzanie grupami styczników.
 • Zapewnia zaawansowane aplikacje, takie jak obejście opóźnienia czasowego, przytrzymanie przez określony czas, przełącznika lub wykrywania ruchu, ostrzeżenia migotaniem, harmonogramowanie prac utrzymania ruchu pozwalając osiągnąć maksymalną wszechstronność i efektywność energetyczną.

 • EC-Display przewiduje możliwość zintegrowanego sterowania oświetleniem w oparciu o zegar astronomiczny zależnie od pory dnia i względnego czasu do zachodu i wschodu słońca.
 • Wstępnie skonfigurowane panele do sterowanie oświetleniem dla 8, 16, 32  lub 64 stref.
 • Zestaw narzędzi Distech Controls pozwala na łatwe dostosowanie urządzeń I/O, sekwencji sterowania i zarządzania grupą styczników a także wyświetlanych opcji i parametrów.
 • Skrócenie czasu uruchomienia poprzez użycie konfigurowalnych programowo kart wejścia i wyjścia sterowników.
 • Integracja przewodowych lub bezprzewodowych przełączników, czujników zajętości i fotokomórek Distech Control zwiększa elastyczność funkcjonowania systemu sterowania oświetleniem i optymalizuje zużycie energii.

EC-NetAX Security

Kontrola dostępu i CCTV

tl_files/przeglad_oferty/EC-net_Security/kamery.jpg tl_files/przeglad_oferty/EC-net_Security/EC-net_Security.jpg

EC-NetAX Security to kompleksowy, łatwy w użyciu system kontroli dostępu. Rozwiązanie zbudowane na prawdziwie otwartej platformie sieciowej Web bezproblemowo rozszerza inteligentny budynek, tworząc jednolity system zarządzania. Po podłączeniu do EC-Net , możliwe jest zintegrowane sterowanie HVAC, oświetlenia i kontroli dostępu.

EC NetAX Security jest w pełni skalowalnym rozwiązaniem odpowiednim dla wszystkich projektów począwszy od pojedynczych drzwi do kompleksów wielu budynków. Wyposażony w intuicyjny interfejs WWW, który może być konfigurowany i zarządzany przez IT, ochronę, personel HR po niewielkim lub wręcz żadnym szkoleniu.

 • Integracja systemów kontroli dostępu i bezpieczeństwa z twoim systemem zarządzania budynkiem, IT i aplikacjami biznesowymi
 • Możliwość monitorowania i kontrolowania dostępu do Wind, obszarów specjalnych poprzez wspólny interfejs użytkownika
 • Zintegrowany sterownik obsługuje HVAC, dostęp, sterowanie i wideo
 • Łatwe rozszerzenie nowych lub istniejących systemów EC-NetAX o system zarządzania i kontroli dostępu
 • Zintegrowane interfejsy CCTV dla wielu wiodących producentów sprzętu wideo
 • Szybki dostęp do zapisów wideo związanych z alarmami

Open-to-Wireless

Elementy z komunikacją bezprzewodową nie wymagające zasilania

tl_files/przeglad_oferty/Open-to-Wireless/biuro.jpgDistech Controls oferuje szeroką gamę bezprzewodowych i bezbateryjnych czujników do różnych zastosowań, począwszy od pokojowych czujników temperatury i wilgotności, kanałowych, nastawników do kontaktów okiennych oraz przewodowych czujników temperatury aż po wykrywanie obecności osób.

Nasze rozwiązania Open-to-Wireless dedykowane są dla prawdziwie ekologicznych budynków. Oferują wiele udogodnień w zarządzaniu budynkiem, m.in. elastyczność rozbudowy oraz swobodę adaptacji - znaczne obniżenie kosztów, czasu instalacji oraz eksploatacji urządzeń.

Rozwiązanie dla prawdziwie ekologicznych budynków
 • Pobór energii z otoczenia eliminuje konieczność użycia baterii
 • Zmniejsza ilość kabli i przewodów zachowując integralność przegród budowlanych, pożarowych i architektonicznych.
 • Zapewnia większy komfort i funkcjonalność dając możliwość łatwego przenoszenia czujników i przełączników
 • Przyczynia się do wyższej oceny efektywności energetycznej i ekologicznej budynku
Wiele zastosowań
 • Montaż bezprzewodowych czujników nie wymaga wiercenia ani układania kabli i jest błyskawiczny
 • Łatwo zamontować na każdej powierzchni, w tym betonu, cegły, szkła, kamienia stall itp..
 • Zwiększenie komfortu użytkownika i zmniejszenie zużycia energii poprzez łatwość umieszczenia w optymalnym miejscu.
 • Możliwość pomiaru temperatury w miejscach, gdzie umiejscowienie zwykłego czujnika byłyby trudne lub niemożliwe, na przykład atrium szklarnie.
 • Optymalizuje warunki w dużych, otwartych przestrzeniach według lokalnych potrzeb, np. boksy biurowe
Redukcja kosztów i oszczędność czasu
 • Łatwe, szybkie i przenoszenie urządzeń podczas zmiany zagospodarowania powierzchni
 • Brak kosztów projektów okablowania, wykonania instalacji i nadzoru podczas budowy lub modernizacji obiektu
 • Łatwa korekta błędów projektowych wstępnego rozmieszczenia czujników
 • Do 15% oszczędności kosztów w nowym budownictwie i 70% przy modernizacjach
 • Poprawa jakości i niezawodności systemu - urządzenia są praktycznie bezobsługowe

Więcej