APEX - Nowy, elastyczny sterownik ECLYPSE

Sterownik z linii ECLYPSE Connected o dużej mocy obliczeniowej z zaawansowanymi funkcjami IoT i AI.

ECLYPSE APEX to sterownik IoT Edge o dużej mocy obliczeniowej, który oferuje większą wydajność i dedykowane przestrzenie dla programistów IoT i AI. Ułatwia konserwację systemu HVAC, zwiększa wydajność sprzętu i optymalizuje zużycie energii, wykorzystując najnowszą dostępną technologię bezpośrednio na obiekcie.

 

 

 • Wydajny sterownik z dwoma portami Ethernet (każdy 1 Gb/s), dodatkową mocą obliczeniową i dużą pojemnością trendów danych, aby sprostać rosnącym potrzebom inteligentnych budynków.
 • Obsługiwane są moduły wejść/wyjść linii ECLYPSE i moduły komunikacyjne, zapewniające konkurencyjne kombinacje we/wy i obsługujące do 320 punktów we/wy (do 20 modułów we/wy).
 • Bezpieczny rozruch i dodatkowe fizyczne środki zabezpieczające zaprojektowane tak, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom związanym z bezpieczeństwem.
 • Obsługiwane są różne protokoły komunikacyjne, takie jak BACnet MS/TP, Modbus RTU, Modbus TCP i M-Bus, aby zapewnić łatwość komunikacji, uwierzytelnianie i wykrywanie błędów.
 • Wbudowany interfejs API RESTful do wymiany danych z różnych aplikacji, takich jak pulpity nawigacyjne dotyczące energii, narzędzia analityczne i aplikacje mobilne, lokalnie lub z chmury za pomocą złącza IoT Hub.

Narzędzia dla programistów:

 • Dostępne technologie kontenera Docker i Azure IoT Edge rozszerzają funkcje bramki w urządzeniu brzegowym i pozwalają zewnętrznym
  programistom IoT/AI osadzać zaawansowane funkcje przetwarzania.
 • Akcelerator On-board TPU (Tensor Processing Unit), przeznaczony do obsługi sztucznej inteligencji (AI) na urządzeniach brzegowych,
  dodaje inteligencji każdemu budynkowi oraz otwiera drzwi do nowych aplikacji sterowania.

Wróć

Distech Controls Poland © 2021