Budynki biurowe i komercyjne

Czy Twój budynek zaspakaja wszystkie potrzeby?

Wymagania użytkowników ciągle się zmieniają i stają się bardziej wyrafinowane. Nasze sieciowe systemy sterowania budynkiem nie tylko spełniają te wymagania, ale także podnoszą efektywność operacyjną i energooszczędność budynku. Nasze zaangażowanie na rzecz otwartych protokołów i standardów branży IT, w połączeniu z naszą najlepszą w swojej klasie ofertą technologiczną tworzy trwały fundament, który rozwija się w całym cyklu życia Twojego budynku.

 

Twoje koszty energii

Stale optymalizuj pracę i wydajność urządzeń w oparciu o rzeczywiste warunki takie jak obecność osób i ich ilość, harmonogramy i wykorzystanie światła dziennego, dzięki czemu możesz zmniejszyć zużycie energii, gdy niektóre pomieszczenia nie są chwilowo używane lub wystarczy częściowo uzupełnić światło naturalne sztucznym.

Funkcjonowanie budynku

Łatwe w obsłudze, intuicyjne produkty, które wymagają niewielkiego szkolenia dla użytkowników i obsługi Twojego obiektu. Szybko i zdalnie zmieniaj nastawy, identyfikuj i rozwiązuj problemy używając systemu, który zapewnia wgląd w szczegóły i szybką lokalizację problemów. Nasze zaangażowanie w otwarte protokoły daje elastyczny system, który nie ogranicza Cię do jednego dostawcy.

Łącz i integruj odmienne systemy budynkowe od wielu dostawców w jedną otwartą platformę bez konieczności ograniczania się do jednego dostawcy usług. Wykorzystaj technologie, takie jak RESTful API, BACnet IP, podłączone kontrolery i ujednolicone systemy, aby przygotować Twój budynek na rozwój potrzeb i technologii.

Uzdatnione powietrze, oświetlenie, ciepło i chłód - dostarczaj tylko wtedy gdy użytkownik ich rzeczywiście potrzebuje i tylko w takich ilościach jakie są niezbędne do zapewnienia mu komfortu.

Skorzystaj z gotowych, sprawdzonych rozwiązań systemowych.

Według różnych źródeł koszty energii to zależnie od typu obiektu od 55% do ponad 80% wszystkich kosztów eksploatacji.

Pobierz naszą broszurę, aby dowiedzieć się, dlaczego właściciele i zarządcy budynków komercyjnych zwracają się do Distech Controls.

Broszura Budynek Komercyjny.pdf

Rozwiązanie do sterowania pomieszczeniami

Wszystkie nasze swobodnie programowalne sterowniki uniwersalne dla HVAC (fancoili, VAV, belek i sufitów grzewczo - chłodzących) mogą być rozszerzane o moduły i wielofunkcyjne czujniki cyfrowe (T, H, Ruch, Lux, CO2,…). To unikalne rozwiązanie obejmujące sterowanie HVAC, oświetleniem i żaluzjami w danej strefie. Uzupełniając kompleksową ofertę dla budynku o jednolity, modułowy system, który daje w porównaniu z oddzielnymi systemami oszczędności kosztów inwestycyjnych a przede wszystkim nieporównywalnie większe oszczędności energii w trakcie eksploatacji.

Produkty automatyki budynkowej do biur i budynków komercyjnych.

Distech Controls oferuje całkowicie zintegrowany system zarządzania budynkiem, który jest kluczowy dla spełnienia wymagań komfortu Twojego budynku i strategii zrównoważonego rozwoju.

Uzyskaj dostęp do najnowszych narzędzi i zasobów, w tym dokumentacji i informacji o naszych produktach oraz rozwiązaniach do zarządzania budynkami, i dowiedz się, dlaczego coraz więcej budynków wybiera rozwiązania Distech Controls.

Dla inżynierów Dla kierowników obiektów i właścicieli budynków Dla autoryzowanych integratorów systemów

CENTRUM ZASOBÓW »

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych rozwiązań dla biur i budynków komercyjnych?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI »

Distech Controls Poland © 2021